Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Güvenlik Kameraları sadece caydırılıcığı bakımdan sizi ve sevdiklerinizi korur. Güvenlik kamera sistemi olan ev, iş yeri vb. mekanlarda hırsızlığın düştüğü, personel verimliliğinin artığı gözlenmiştir.

Cctv Kamera sistemlerinde her projeye uygun farklı çözümler üretmekteyiz. Cctv kamera sistemleri ileri teknolojiye paralel olarak gelişmeye devam etmektedir. Günden güne daha çok geliştirilen CCTV kamera Sistemleri, Yüksek çözünürlüğe sahip Day & Night  Sihay / beyaz, renkli sabit kameralar, hareketli ve 35x optik zoomlu speed dome kameralar, gizli kameralar, Djital Kayıt Cihazları ile kayıt ve kontrol edilmekte, network ve internet üzerinden uzaktan canlı görüntü izleme veya kayıt izleme yapılabilmektedir.

Cctv kamera sistemi, çevre güvenliği, üretim alanlarında personel ve iş akışının izlenmesi, personel güvenliği ve mekan güvenliği sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Sıradan kameraların aksine Yeni nesil cctv kameralar ve IP kameralar, mağaza, ofis ve fabrikalar dahil istediğiniz her yeri internet üzerinden online izlemenizi sağlıyor. İnternet veya ev LAN sistemleri aracılığıyla kapalı ortamlarda da kullanılabiliyor.

Network tabanlı cctv kamera sistemleri geliştirmiş olduğu Sıfır Mesafe Yönetimi ile, ağ üzerinden istediğiniz zaman ve yerden , istediğiniz yeri izleyebilirsiniz. Bu sistem giderlerinizi azaltır, işçilik maliyetini düşürür ve zaman geçikmesi olmadan izleme olanağı sağlar.

Böylece çalışma perfonmasında büyük artış sağlayabilirsiniz. Günümüzde Güvenlik Kameraları hızla gelişmektedir. Bize ulaşın sizin için en uygun ürünü en uygun fiyatlara sahip olun…

Faaliyetlerimiz

– Keşif

– Satış

– De Montaj

– Montaj

– Teknik Servis

– Bakım Hizmeti